Ubytování
  Apartmány
  Lázně
  Rezervace
  Okolí penzionu
 

 

Apartmány Villa Christiana

Lužická 395/6
353 01 Mariánské Lázně
Tel.: +420 354 624 161

Mobil: +420 602 493 038
E-mail:
info@villa-christiana.czhistorie - současnost - prameny

 


 

 

Apartmány Villa Christiana - lázeňství

- lázeňské procedury a wellnes v Mariánských Lázních -

 

Léčebný pobyt v Mariánských Lázní působí příznivě při léčení široké škály onemocnění, zejména nemoci pohybového aparátu, ledvin a močových cest, pro léčbu respiračních, metabolických a onkologických onemocnění. Léčba je prováděna za použití pouze přírodních zdrojů ve formě zemního plynu CO2, rašelinných zábalů a pitím zdejších léčivých pramenů.

Nedaleko Villy Christiana, pouhých 10 minut chůze, se nachází wellness hotel Agricola, se kterým úspěšně spolupracujeme. Profesionální personál zde poskytuje našim hostům nejrůznější léčebné procedůry a garantuje služby na nejvyšší úrovni a prvotřídní kvalitě, jako je například elektroléčba, ultrazvuk, magnetotherapie, biolampa, diadynamik, individuální inhalace, solux, diatermie, léčba kyslíkem a plynové injekce.

Hosté mohou využít širokou nabídku dalších lázeňských procedur, jako jsou slatinné zábaly, parafínové zábaly, vodoléčba, podvodní masáže, skotské střiky, galvanická vana, perličkové, mléčné, vířivé a uhličité koupele.

Zdejší kosmetické studio nabízí služby jako manikůru, pedikůru, depilaci a je zde i kadeřnický salon, k nabízeným službám patří i kosmetická masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, masáž hlavy a obličeje, peeling obličeje, depilace cukrovou pastou, úpravu a barvení obočí, barvení řas a také profesionální make up.

Na veškeré ceny uvedené v přiloženém ceníku poskytuje Hotel Agricola Wellness & Sport Centre našim hostům slevu 10%
 

 

Copyright 2015, Apartmány Villa Christiana - Mariánské Lázně, všechna práva vyhrazena...
Informace o zpracování osobních údajů